אודות

אנחנו, אבינועם מיסניקוב ואמיר שגב מכורים למטוסים ותעופה ישראלית. ומתוך האהבה הגדולה הזו יצרנו את אתר “מרקיע שחקים” לפני 10 שנים. היום אנחנו נמצאים בפתח של דרך חדשה ומרגשת עם אתר משודרג ונוח לקריאה .

באתר תוכלו לקרוא אודות ההיסטוריה והמורשת של התעופה הישראלית בארץ לאורך השנים, למצוא רישום ומידע על מגוון רחב של מטוסים ותאונות אוויריות. לקרוא על סיפוריהם האישיים של האנשים שנלחמו עבור המדינה הזו ולקבל השראה!

ולא יכולנו לעשות זאת בלעדיכם! לאורך השנים שיתפתם אותנו במידע שהיה ידוע לכם ובחלקי סיפורים שהשלימו את הפאזל של כמה מהאירועים הגדולים ביותר שקרו במדינה. לכן אנחנו מזמינים אתכם להגיב, לשלוח חומרים, ולפנות אלינו בכל נושא. כבעבר, האתר מיועד לחובבי תעופה, יוצאי חיל האויר, לאלה העוסקים בטיסה ודאייה כמקצוע וכתחביב, המתחזקים את כלי הטייס ולכל אלה הנושאים את מבטם השמימה ועוקבים אחרי כל כלי תעופה המרקיע שחקים.

אנו מזמינים את כל מי שמעוניין לפרסם מפרי עטו בנושאים שבהם עוסק האתר, לפנות אלינו דרך דף צור קשר.
כמו כן, אנו מחפשים מידע היסטורי ותמונות הקשורים בהיסטוריה ובמורשת של התעופה בארץ. אנא פיתחו את האלבומים הישנים, חפשו בארכיונים המשפחתיים, סירקו ושילחו לנו. כל חומר שיועבר יפורסם (אלא אם יתבקש אחרת) בציון שמו של התורם.

צוות האתר:

כתיבה ועריכה: אבינעם מיסניקוב

כתיבה: אמיר שגב

בניה, עיצוב ,תחזוקה, Admin: רותם מיסניקוב

קידום האתר: אביבית מיסניקוב