למי נחוץ נחיתת חוץ?

שלום חברים

עד יום חמישי בערב התחזית הייתה מצוינת, נראה היה לי שאני אוכל להשתמש בבקבוק החמצן, אבל השקע השרבי עזב אותנו מוקדם, והשאיר שאריות של תנאיי דאייה במזרח.

אריה ביזר ואנוכי ממריאים בטויין אסטיר ( GGZ ). תנאיי דאייה חלשים ואנו נגררים לגבעות גורל. אברון וגבי נמצאים באזור. הגובה 3,500 רגל ואנו מנסים להתגנב למזרח , שם מחכים לנו ענני קומולוס מפותחים .

בדאייה, לפעמים התוכניות לא מצליחות, והפעם זאת הייתה תוכנית שלא הצליחה. טסנו מזרחה עד לקצה שבו נוכל לחזור לשדה לנחיתת חוץ בטוח. השדה שנבחר עוד בדרך מזרחה, היה שדה מצוין ליד לקייה, זה שדה שמידי פעם גם אני וגם שחר נוסעים אליו לבדוק אותו. הכול רגוע בתא צלע עם הרוח, צלע בסיס טיפה גבוה, בסיס לצד השני ופיינל לשדה שלף נהדר.

תוך זמן קצר התחילו להגיע בני דודים מלקייה, תחילה מבוגרים עם רכבים, ואח”כ גם ילדים לרוב, אז כולם מצטלמים שואלים כמה עולה ומה קרה שנחתנו, אריה בייזר מסביר שזה עולה מיליון והמנוע שלנו פשוט נפל, חלק מהילדים עוזרים לאריה ומחפשים בשטח את המנוע של הדאון שנפל.

סיור משטרתי שקיבל קריאה על התרסקות כלי טייס, הגיע עם קצין התורן של התחנה. שוב כמה עולה למה כמה ואיך. אותי מעניין איך אני מגיע לצומת תל שוקת הקרוב, לאכול גלידה או ארטיק. הראשון שמגיע עם רכב מהמועדון, הוא אריה ואני מחרימים לו את הרכב וזוכים לאכול גלידה מעולה,.חוזרים לשטח ואז שחר מגיע עם ארטיקים.

אברון וגבי טבק מגיעים בזמן קצר עם עגלה. פירוק והעמסה בעזרת הרבה חברים בדואים שבאו לבקר, וחזרה לשדה תימן בעגלה.

למי נחוץ נחיתת חוץ ? נראה שעדיף ארטיקים בשדה תימן, למרות החיפושים לא מצאנו מנוע בשטח.

תודה לכל העוזרים והמחלצים.

נחיתות רכות

שתפו את המאמר

מנוי
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

מאמרים אחרונים

קטגוריות

ניוזלטר מרקיע שחקים

הירשמו לניוזלטר של מרקיע שחקים ותהיו הראשונים לדעת על מאמרים ועדכונים חדשים באתר!

תודה על הרשמתך
0
Would love your thoughts, please comment.x