טיסת יום השישי של לוסקי+יום הולדת לאורי 31.8.12

שלום חברים

יום שישי. התוכנית שלי הייתה לטוס בדו מושבי עם חבר מועדון, אבל בצער רב בשל התור וכד’ מצאתי את עצמי בדאון שלי -הפיק 20 והחבר נוסע הביתה בלי לטוס. אורי כרגיל מתואם איתי לטיסה זוגית, הוא עם ASW-20 מלא במים, כך שעומס הכנף שלנו דומה לשלי, מה שמאפשר לנו לעבוד יחד וצמוד.

תנאיי הדאייה הם טובים. ועננים מכסים את השמים. היציאה ללג הראשון היא צפונה לגבולות ה TMA בן גוריון, אך בעיות של הבקרה ותנועות אוויריות מנעו מאיתנו לצאת, רק ב- 12:30 אפשר היה לחצות את בית קמה צפונה. תחילה אנו שלושה דאונים, גבי, אורי ואנוכי . בצפון נפרדנו מגבי ונשארנו כרגיל אורי ואנוכי צמודים בטיסה בגבהים של 5 אלף רגל בממוצע.

לג שני לניצנה בגבול מצרים. שם התנאים נחלשו, חזרה מזרחה ליער יתיר ולמדבר יהודה אפשרה טיפוס לגובה 7,000 ויותר. הרבה להקות של ציפורים בדרך, חגיגת יום הולדת לאורי בקטע מדהים של חסידות ונופי מדבר שנושקים לים המלח. לשם שינוי זה מתועד, והקישור לסרט מצורף.

טיסה צפונה עד קרוב לגבולות ה TMA קרוב למעלה אדומים. החזרה הביתה דרך עין גדי ויער יתיר.

שלל של כ 430 נקודות ליגה, טיסה נפלאה עם פרטנר שהפך את טיסת המרחק לסוג של אומנות שבה 2 דאונים בעזרה הדדית, שיקולים משותפים והחלטיות, מגיעים להישגים יותר טובים מדאון בודד שיוצא למשימה דומה. (רמז גס לכמה חברים שלא מצליחים להבין מה הם מפסידים).

יום הולדת שמח אורי היקר, ונמשיך לחגוג לך עוד הרבה ימי הולדת בגובהים.

מצורף קישור לסרט שהכנתי כל הלילה לכבוד אורי, וכן קישור לטיסה. תיהנו.

נחיתות רכות!

שתפו את המאמר

מנוי
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

מאמרים אחרונים

קטגוריות

ניוזלטר מרקיע שחקים

הירשמו לניוזלטר של מרקיע שחקים ותהיו הראשונים לדעת על מאמרים ועדכונים חדשים באתר!

תודה על הרשמתך
0
Would love your thoughts, please comment.x